KONST / Litografier / Färglitografi 11986002
nr 1198 6002
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -61, numrerad 139/310. Löst blad, 49x40 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:56:33
150 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér